Sıkça Sorulan Sorular ve Tavsiyeler

İnternet Hızım Kaç MB Olmalıdır ?

MaxiNet TV kullanabilmeniz için öncelikle altyapınızın sorunsuz çalıştığına emin olmalısınız. İnternet hızınız iptv oynatmak için minimum 8 mb üzerine optimize edilmiştir. Daha düşük internet altyapılarında sorun yaşanabilmektedir.

İzleme Alanları Nelerdir ?

MaxiNet TV yayınlarını android veya ios cep telefonlarında, tablet, bilgisayar, android box, enigma2 cihazlarda, mag cihazlarda, smar tv ve android tv, iptv destekli tüm cihazlarda ve web tv üzerinden de sorunsuz izleyebilirsiniz.

Test Yayını Alabilirmiyiz ?

Test yayınlarımızı dilediğiniz zaman web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Mail adresiniz üzerinden kolaylıkla test yayınıa erişim yapabilirsiniz. Test süremiz 2 saattir. Test yayını listesi full liste olarak gönderilmektedir. Üyelik aldığınızda liste aynı şekilde kalacaktır.

İnternet Kotası Ne Kadar Tüketir ?

Bu aslında sizin kullanımınıza bağlı bir durumdur. Örnek olarak bir maç 90 dk HD kalitesinde izlediğiniz ortalama 1 GB kota harcaması yaparsınız.

WEB TV Varmı ?

Web Tarayıcı arayüzü üzerinden kullanım kolaylığı sağlamak ve uygulama gerektirmeden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek online bağlantı sağlayabilirsiniz. Hesabım bölümünde hesap detaylarınızı görebilirsiniz. Kanallar kategorilendirilmiş biçimde kullanıma hazırdır. Dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirim ?

IPTV Paketlerimizi satın almak için whatsapp hattından satış temsilcilerimize bağlanarak size uygun ödeme yöntemini seçebilirsiniz.

Geri İade Varmı ?

Evet, satın aldığınız paketlerinizi istediğiniz zaman iade edebilirsiniz fakat bir sebep ile iade kabul ediyoruz. Paket satışı test verilerek yapıldığı için kullanıcı hatalarından ve sorunlarından dolayı iade kabul etmemekteyiz. Ancak sistem kapalı yayınlar açılmıyor ise ücret iadesi yapılabilmektedir.

IPTV Güvenli Mi ?

Bireysel aboneliklerinizi bir başkası işe paylaşmayınız. Ticari ortamlarda kullanmanmayınız. Sosyal medya veya forum sitelerinde paylaşımda bulunmayınız. Aksi halde hesabınız engellenecektir.