Test yayını alabilmek için sipariş geçip bize sipariş geçtiğinizi bildirmeniz gerekiyor ki hemen aktif edelim, aksi taktirde işlem zaman alabilir. IPTV Test yayınları gerçek yayınlarımızın demosu şeklindedir. Yayın kalitesi ve çözünürlük, paketlerimizin içinde daha yüksek seviye de mevcuttur. Test yayınlarımız, hizmetimiz hakkında sizlere fikir verir.

IPTV Test yayını nedir?

Test yayınları hizmeti satın almadan önce hizmet hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş geçici yayın hizmetidir. Test yayınımızdan herkes faydalanabilir ve tüm kanallara erişim sağlayabilir. Paketlerimiz içerinde gösterdiğimiz tüm bilgiler iptv test yayını içerisinde de mevcuttur. Test yayınımızdan faydalanabilmeniz için yukarıda ki Hemen Kayıt Ol isimli yazıya tıklamanız yeterlidir. Başvuruyu yaptıktan sonra size gerekli bilgiler sağlanır ve iptv test yayınına başlayabilirsiniz. Test yayını içerisinde verdiğimiz çözünürlükler ve kanalların kalitesi gerçeği yansıtmaktadır. Firmamız müşterilere güven vermek maksadıyla sizlere en yüksek çözünürlük ve UHD kanallarını da test etmenize olanak sağlar.

Test yayını içerisinde hangi kanallar var?

Size sunmuş olduğumuz test yayını içerisinde 8500’den fazla kanal mevcuttur. IPTV Paketlerimiz içerisinde göstermiş olduğumuz tüm kanallar mevcuttur. Eğer daha fazla kanal istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Aynı zamanda Cloud iptv özelliğinin ve farkını iptv test yayınımızla öğrenebilirsiniz. Türkiye de ilk defa firmamız tarafından verilen cloud iptv özelliği sayesinde daha hızlı ve herhangi bir kasma sorunu yaşamadan televizyon izleyin.

Hem Avrupa hem Türkiye iptv test yayını var mı?

IPTV Türkye ve Avrupa paketlerimizin iki farklı paket olsa da Türkiye paketi içerisinde popüler ve otoriter Avrupa kanalları mevcuttur. Sizlere sunduğumuz test yayınları ise iki ayrı paketin en popüler ve izlenen kanallarının birleşmesi sonucudur. Eğer sadece belirli bir lokasyona ait test yayını almak istiyorsanız bunu kayıt aşamasında belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca iptv kurulum gibi anlatımlarımızın olduğu blog sayfamızı ziyaret ederek konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.