Merhaba,

BU SAYFADAKİ TÜM İŞLEMLER TÜRKİYEDE ERİŞİMİ KAPANMIŞ OLAN İZLE.SUPERHD.EU LINK KULLANICILARI İÇİNDİR.

Bu nedenle link url güncellemesi yapmanız gerekmektedir.

Sitem yoğunluğundan dolayı bir kaç adım ile sizde güncelleme yapabilirsiniz. Bunları adım adım anlatacağım.

SMART IPTV Güncelleme Yöntemi.

Size gönderdiğimiz üyelik hesap bilgisi mailinde bulunan username ve password bilgileri ile webtvizle.eu veya webtv2go.com adresine girerek KURULUM sayfasına giriniz ve açılan sayfada

SS-IPTV Güncelleme Yöntemi.

https://ss-iptv.com/en/users/playlist öncelikle bu adrese giriyoruz. Daha sonra tv mizdeki ss iptv açıp ayarlar kısmından get code kısmına tıklıyoruz ve bize bir kaç haneli bir kod veriyor. Bu kodu verdipim linkteki bu alana yazıyoruz.

Daha sonra bir ekran gelecektir.

Bu ekrandan sonra External Playlist Kısmına geliyoruz. Daha sonra aşağıdaki gibi gelen ekranda ADD ITEM kısmında tıklıyoruz.

Buraya size gönderdiğimiz emaildeki m3u plus linkini kopyalayıp Source alanına yapıştırıyoruz ve izle.superhd.eu olan kısmıdaki izle yi live olarak değiştiriyoruz ve OK diyoruz. Daha sonra SAVE diyip bitiriyoruz. İşlem bu kadardır. Mevcutta listeniz var ise sadece aynı yerde EDİT diyip izle kısmını live yapmanız yeterlidir.

Diğer Smart tv uygulamalarıda aynı mantıkla çalışır ama yükleme sayfaları farklıdır google kullandığınız uygulamanın adını yazarsanız yükleme sayfasına erişim yapabilirsiniz. Yapamazsanız bize yazın biz yardımcı oluruz.

GSE SMART IPTV VE XTREAM CODES KULLANICILARI

Bu uygulama kullanan kullanıcılar sadece ayar kısmından liste düzenleme kısmından yani url kullanıcı adı şifre düzenleme sayfasından URL kısmını silip live.superhd.eu yazmaları yeterlidir.

VLC de kullananlar

Pc de kullanan kullanıcılar emailindeki linki kopyalayıp tarayıcı açıp oraya yapıştırarak linkteki başta yazan izle kısmını live yapmaları yeterlidir. Link yeniden inecektir.

BU SAYFADAKİ TÜM İŞLEMLER TÜRKİYEDE ERİŞİMİ KAPANMIŞ OLAN İZLE.SUPERHD.EU LINK KULLANICILARI İÇİNDİR.